WR142E - Robotická sekačka Landroid M700

Kód: 45010142
Neohodnoceno
Značka: WORX Garden
30 590 Kč 25 280,99 Kč bez DPH
Dostupné skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotická sekačka na trávu 

Worx Landroid M WR142E 
Ideální pro menší zahrady až do 700 m²

Všechny nové robotické sekačky Worx Landroid M WR142E jsou ideální pro středně velké zahrady až do 700 m2. S programováním Smart Auto a inteligentní navigací je rychlejší a agilnější než jiné robotové sekačky. Model WR142E je vybaven Cut to Edge, který se co nejvíce blíží okraji vašeho trávníku. Landroid je bezpečný, tichý a je dodáván s baterií, která odpovídá jakémukoli akumulátoru Worx 20V. První plně přizpůsobitelná robotová sekačka na trhu. Můžete také přeplňovat Landroid s pěti jedinečnými možnostmi.

  • Ideální pro menší zahrady až do 700m2 
  • Smart Auto Scheduling 
  • AIA Agilní a rychlejší než ostatní. 
  • Cut to Edge pro lepší konec na okraji trávníku 
  • Worx PowerShare. Landroid může sdílet svou baterii se všemi bezdrátovými nástroji Worx 20V. 
  • Automatické aktualizace softwaru 
  • Výška řezu 30-60 mm. Šířka řezu 180 mm 
  • Baterie 20V 4,0 Ah. Nabíječka 1.5A

Inteligentní robotická sekačka
Tato zcela nová sekačka Worx Landroid automaticky ví, co je každý den pro váš trávník nejlepší. Přizpůsobí se velikosti a tvaru vašeho trávníku a rychlosti růstu trávy. Nepřetržitě se učí díky naší flotile tisíce robotických sekaček, které jsou propojeny, a pravidelně se aktualizuje. Je agilní, bezpečná, přesná a má spoustu přizpůsobitelných funkcí.

Inteligentní navigace pro rychlejší pokrytí
Technologie AIA umožňuje sekačce Landroid posekat váš trávník mnohem efektivněji, než jak je tomu u konvenčních robotických sekaček. Jakožto nejagilnější robotická sekačka na trhu se snadno dostane i do úzkých prostorů, kam si jiné sekačky netroufnou.

Manikúra pro váš trávník
Díky sekačce Landroid brzy poznáte opravdový rozdíl. Výrazně zlepší zdraví a vzhled vaší trávy. Každodenním sekáním zlepší hustotu trávy a zamezí šíření plevele.

Používejte stejné baterie, ušetřete peníze. (PowerShare)
Pouze sekačka Landroid je napájena baterií, kterou můžete použít u veškerého bezdrátového nářadí Worx. Nakupte jakýkoliv počet nářadí, aniž byste k nim potřebovali zakoupit také baterie a nabíječky. Zvládněte toho více, aniž byste platili více.

Nová aplikace Landroid
Tato aplikace je integrální součástí systému Worx Landroid. Kromě základních informací nabízí také obrovskou řadu funkcí, díky kterým získáte maximální výkonnost a pohodlí. Stáhněte si tuto bezplatnou aplikaci nyní a seznamte se s Landroidem, ještě než ho zakoupíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické sekačky
Záruka: 24
Hluk: 65db
Maximální sklon: 35%
Nůž: 3 rotující žací nože
Šířka záběru: 180mm
Výška sečení: 30-60mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: