WR130E - Robotická sekačka Landroid S300

Kód: 45010130
Neohodnoceno
Značka: WORX Garden
23 490 Kč 19 413,22 Kč bez DPH
Dostupné skladem
Můžeme doručit do:
29.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekačka na trávu

Worx Landroid S WR130E 300m²
Ideální pro menší zahrady až do 300 m²

Tato zcela nová robotická sekačka Worx Landroid S WR130E je perfektní pro menší zahrady do 300m2. S programováním Smart Auto a inteligentní navigací, je rychlejší a obratnější než jiné robotické sekačky. Sekačka WR130E je bezpečná, tichá a je vybavena baterií, která se hodí do kteréhokoli bezdrátového nástroje Worx 20V. První plně nastavitelná robotická sekačka na trhu. Můžete také vylepšit svůj Landroid pěti jedinečnými možnostmi.

  • Perfektní pro menší zahrady do 300m2
  • Chytré Auto Plánování
  • Technologie AIA. Obratnější a rychlejší než jiné.
  • Worx PowerShare. Landroid může sdílet svou baterii se všemi bezdrátovými nástroji Worx 20V.
  • Automatická aktualizace softwaru Over the Air
  • Výška sečení 20-50mm. Šířka sečení 180mm.

Inteligentní robotická sekačka
Tato zcela nová sekačka Worx Landroid automaticky ví, co je každý den pro váš trávník nejlepší. Přizpůsobí se velikosti a tvaru vašeho trávníku a rychlosti růstu trávy. Nepřetržitě se učí díky naší flotile tisíce robotických sekaček, které jsou propojeny, a pravidelně se aktualizuje. Je agilní, bezpečná, přesná a má spoustu přizpůsobitelných funkcí.

Inteligentní navigace pro rychlejší pokrytí
Technologie AIA umožňuje sekačce Landroid posekat váš trávník mnohem efektivněji, než jak je tomu u konvenčních robotických sekaček. Jakožto nejagilnější robotická sekačka na trhu se snadno dostane i do úzkých prostorů, kam si jiné sekačky netroufnou.

Manikúra pro váš trávník 
Díky sekačce Landroid brzy poznáte opravdový rozdíl. Výrazně zlepší zdraví a vzhled vaší trávy. Každodenním sekáním zlepší hustotu trávy a zamezí šíření plevele.

Používejte stejné baterie, ušetřete peníze. (PowerShare) 
Pouze sekačka Landroid je napájena baterií, kterou můžete použít u veškerého bezdrátového nářadí Worx. Nakupte jakýkoliv počet nářadí, aniž byste k nim potřebovali zakoupit také baterie a nabíječky. Zvládněte toho více, aniž byste platili více.

Nová aplikace Landroid 
Tato aplikace je integrální součástí systému Worx Landroid. Kromě základních informací nabízí také obrovskou řadu funkcí, díky kterým získáte maximální výkonnost a pohodlí. Stáhněte si tuto bezplatnou aplikaci nyní a seznamte se s Landroidem, ještě než ho zakoupíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické sekačky
Záruka: 24
Hluk: 65db
Maximální sklon: 35%
Nůž: 3 rotující žací nože
Šířka záběru: 180mm
Výška sečení: 20-50mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: