Robotická sekačka Landroid M700 WR142E - AKČNÍ SET

Kód: 45010142A
Neohodnoceno
Značka: WORX Garden
29 049 Kč 24 007,44 Kč bez DPH
Dostupné skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKČNÍ SET obsahuje:

 • Robotická sekačka M WR142E
 • WA0863 - Off limits snímač (Digitální plot)
 • WA0862 - GPS lokátor (tracker)


Robotická sekačka Worx Landroid M WR142E

Ideální pro menší zahrady až do 700 m²

Všechny nové robotické sekačky Worx Landroid M WR142E jsou ideální pro středně velké zahrady až do 700 m2. S programováním Smart Auto a inteligentní navigací je rychlejší a agilnější než jiné robotové sekačky. Model WR142E je vybaven Cut to Edge, který se co nejvíce blíží okraji vašeho trávníku. Landroid je bezpečný, tichý a je dodáván s baterií, která odpovídá jakémukoli akumulátoru Worx 20V. První plně přizpůsobitelná robotová sekačka na trhu. Můžete také přeplňovat Landroid s pěti jedinečnými možnostmi.
 • Ideální pro menší zahrady až do 700m2 
 • Smart Auto Scheduling 
 • AIA Agilní a rychlejší než ostatní. 
 • Cut to Edge pro lepší konec na okraji trávníku 
 • Worx PowerShare. Landroid může sdílet svou baterii se všemi bezdrátovými nástroji Worx 20V. 
 • Automatické aktualizace softwaru 
 • Výška řezu 30-60 mm. Šířka řezu 180 mm 
 • Baterie 20V 4,0 Ah. Nabíječka 1.5A
 • Maximální sklon 35%
 • 3 rotující žací nože
 • Výška sečení 30-60 mm
 • Šířka záběru 180 mm
 • Hluk 65 db
Inteligentní robotická sekačka
Tato zcela nová sekačka Worx Landroid automaticky ví, co je každý den pro váš trávník nejlepší. Přizpůsobí se velikosti a tvaru vašeho trávníku a rychlosti růstu trávy. Nepřetržitě se učí díky naší flotile tisíce robotických sekaček, které jsou propojeny, a pravidelně se aktualizuje. Je agilní, bezpečná, přesná a má spoustu přizpůsobitelných funkcí.

Inteligentní navigace pro rychlejší pokrytí 
Technologie AIA umožňuje sekačce Landroid posekat váš trávník mnohem efektivněji, než jak je tomu u konvenčních robotických sekaček. Jakožto nejagilnější robotická sekačka na trhu se snadno dostane i do úzkých prostorů, kam si jiné sekačky netroufnou.

Manikúra pro váš trávník 
Díky sekačce Landroid brzy poznáte opravdový rozdíl. Výrazně zlepší zdraví a vzhled vaší trávy. Každodenním sekáním zlepší hustotu trávy a zamezí šíření plevele.

Používejte stejné baterie, ušetřete peníze. (PowerShare) 
Pouze sekačka Landroid je napájena baterií, kterou můžete použít u veškerého bezdrátového nářadí Worx. Nakupte jakýkoliv počet nářadí, aniž byste k nim potřebovali zakoupit také baterie a nabíječky. Zvládněte toho více, aniž byste platili více.

Nová aplikace Landroid 
Tato aplikace je integrální součástí systému Worx Landroid. Kromě základních informací nabízí také obrovskou řadu funkcí, díky kterým získáte maximální výkonnost a pohodlí. Stáhněte si tuto bezplatnou aplikaci nyní a seznamte se s Landroidem, ještě než ho zakoupíte.

WA0862 - GPS lokátor (tracker)


Zabezpečená, sledovatelná a připojená 
Chraňte svou sekačku Landroid před krádeží díky GPS v kombinaci s mobilním signálem. Díky celulárnímu modulu s tímto doplňkem nepotřebujete Wi-Fi nebo RadioLink, abyste zůstali připojení neustále.

Jak to funguje? 
Pokud se váš Landroid dostane mimo svou vymezenou oblast, dostanete okamžitě oznámení na váš smarthpone prostřednictvím aplikace Landroid. Modul GPS funguje, i když je hlavní baterie vyjmuta. Celulární modul pracuje v 2G, NB-IoT a Cat. M1 technologiích specifických pro zařízení IoT.

WA0863 - Off limits snímač (Digitální plot)


Ohraničení ploch 
Tato funkce vytvoří ohraničení ploch vašeho trávníku, aniž by bylo potřeba se spojit s vašim hlavním ohrahičujícím drátem. 

Proč sečení do krajů? 
Díky této funkci si můžete značně zjednodušit instalaci sekačky Landroid, protože vám odpadne potřeba ohraničit vnitřní plochy pomocí hlavního ohraničujícího drátu. Také je to výborný způsob, jak dočasně vymezit plochy vašeho trávníku pro sečení do krajů. Například, pokud přesunete sezónní vybavení jako je trampolína, pak stačí současně posunout i digitální plot. Nebo můžete provést trvalou změnu, aniž byste narušili původní ohraničující drát sekačky Landroid. 

Jak to funguje? 
Funkce Sečení do krajů má dvě části: senzor, který je potřeba nainstalovat na sekačku Landroid, a cívku digitálního plotu k ohraničení zakázaných ploch. Plot není potřeba připojovat k obvodovému drátu, a ani nepotřebuje napájení. Pracuje s magnetickou silou, kterou zaznamenává senzor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické sekačky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: