WR143E - Robotická sekačka Landroid M1000

Kód: 45010143
Neohodnoceno
Značka: WORX Garden
32 990 Kč 27 264,46 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekačka na trávu 

Worx Landroid L WR143E 
Ideální pro větší zahrady až do 1000 m² 

Nový Worx Landroid M WR143E je naše největší středně velká robotická sekačka pro zahrady až do 1000 m². Díky inteligentnímu plánování a inteligentní navigaci je rychlejší a agilnější než jiné robotické sekačky. WR143E je dodáván s přístrojem Cut to Edge, který je co nejblíže okraji vašeho trávníku. Landroid je bezpečný, tichý a je dodáván s baterií, která se hodí do jakékoliv baterie Worx 20V. První plně přizpůsobitelná robotická sekačka na trhu. Můžete také účtovat svůj Landroid s pěti jedinečnými možnostmi.

  • Ideální pro menší zahrady až do 1000m2 
  • Smart Auto Scheduling 
  • AIA Agilní a rychlejší než ostatní. 
  • Cut to Edge pro lepší konec na okraji trávníku
  • Worx PowerShare. Landroid může sdílet svou baterii se všemi bezdrátovými nástroji Worx 20V.
  • Automatické aktualizace softwaru
  • Výška řezu 30-60 mm. Šířka řezu 180 mm

Inteligentní robotická sekačka 
Tato zcela nová sekačka Worx Landroid automaticky ví, co je každý den pro váš trávník nejlepší. Přizpůsobí se velikosti a tvaru vašeho trávníku a rychlosti růstu trávy. Nepřetržitě se učí díky naší flotile tisíce robotických sekaček, které jsou propojeny, a pravidelně se aktualizuje. Je agilní, bezpečná, přesná a má spoustu přizpůsobitelných funkcí. 

Inteligentní navigace pro rychlejší pokrytí 
Technologie AIA umožňuje sekačce Landroid posekat váš trávník mnohem efektivněji, než jak je tomu u konvenčních robotických sekaček. Jakožto nejagilnější robotická sekačka na trhu se snadno dostane i do úzkých prostorů, kam si jiné sekačky netroufnou. 

Manikúra pro váš trávník 
Díky sekačce Landroid brzy poznáte opravdový rozdíl. Výrazně zlepší zdraví a vzhled vaší trávy. Každodenním sekáním zlepší hustotu trávy a zamezí šíření plevele. 

Používejte stejné baterie, ušetřete peníze. (PowerShare) 
Pouze sekačka Landroid je napájena baterií, kterou můžete použít u veškerého bezdrátového nářadí Worx. Nakupte jakýkoliv počet nářadí, aniž byste k nim potřebovali zakoupit také baterie a nabíječky. Zvládněte toho více, aniž byste platili více. 

Nová aplikace Landroid 
Tato aplikace je integrální součástí systému Worx Landroid. Kromě základních informací nabízí také obrovskou řadu funkcí, díky kterým získáte maximální výkonnost a pohodlí. Stáhněte si tuto bezplatnou aplikaci nyní a seznamte se s Landroidem, ještě než ho zakoupíte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické sekačky
Záruka: 24
Hluk: 65db
Maximální sklon: 35%
Nůž: 3 rotující žací nože
Šířka záběru: 180mm
Výška sečení: 30-60mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: